Zdravím vás milé děti, hezký den drazí rodičové,

je 1. května a na všechny, kdo hodlají o velkých prázdninách zažít pořádné táborové dobrodružství, čekají přihlášky na farní stanový tábor pro starší děti.

tee-pee

Tento rok se snad pojedeme podívat do Kamenné, kde bychom měli tábořit. Prozatím to však není úplně jisté a je možné, že budeme opět u Rohů (o tom budete včas informováni). Tábor se uskuteční ve dnech 9. - 21. srpna 2009. Tee-pee tábořiště je provozováno již po několik let mládeží z Křižanovské farnosti. Myslíme si, že stanový tábor je opravdovým táborem a tím nejlepším je, že zavede děti na 12 dní mimo město, do přírody.

Cílem našeho tábora je utužit děti i vedoucí po fyzické i duchovní stránce. Běžnou součástí programu proto bude ranní rozcvička, mytí i ve studené vodě, získávání rozličných dovedností (tábornictví, hudba, sport, křesťanství, ...), táborové ohně, kondiční cvičení a tvořivost.

Více v přihláškách :), které jsou k dispozici i v kostele na stolečku, pro otevření přihlášek musíte mít nainstalovaný adobe reader, najdete jej zde:  http://get.adobe.com/reader/

Pozor změna. Přihlášky prosím odevzdejte nejpozději do 14. června