Milé děti, drazí rodičové,

jaro nestihlo pořádně přijít ke slovu a duben se nám teprve překlopil k vládě. Přesto v našich očích, vedoucích, lidí, kteří budou stát za vším, co se na táboře uskuteční, běží čas neúprosně rychle. Tábor se připravuje takřka od skončení loňského, i tak je mnoho práce před námi. Mnoho je však již ujasněného a tak, jelikož se i my moc těšíme, vám některé informace chceme také předat.

Letošní rok se letní tábor pro starší děti uskuteční od 9. do 21. srpna. Budeme, stejně jako loni, v tý-píčkách uprostřed přírody. Na kterém místě budeme tábořit jisté prozatím jisté. Kam nás letos příběh zavane? Do Temérie, Cintry, Redánie?

Pro dnešek Vám ještě prozradím, že kostýmy po vás letos chtít nebudem :) Další informace čekejte přesně za 14 dní, 14-tého dubna. Také vám je sdělím sem, ale budou již umístěny také na stránkách, které pro vás budou připraveny a na kterých se budete dozvídat více. Poslední, co vám sem napíši je, že na přihlášky se můžete těšit 1. května. Z vedoucích se můžete tešit na stejnou partu, a možná přijede i Conan.

Mějte se velmi hezky. A musím říci...

Těším se na vás.

 

Za všechny vedoucí Jirka

 

ohnove_mece