Rok 2021

                                             Akce je zrušena z důdodů zhoršující se  epidemiologické situace ( covid-19) !!!

                                    Duchovní obnova Advent.png

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 19. - 30. 7. 2021

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Klementice - Kamenná. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Přihlášku najdeš na stránkách bitesskefarnitabory.cz a vyplněnou ji odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 2800 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Milí rodiče,

můžete přihlašovat svoje děti na tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ, který se uskuteční na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce, a to ve dnech 17. - 24. července 2021.

Přihlášky prosím zasílejte vyplněné, podepsané a naskenované na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Společně s přihláškou prosím zašlete nevratnou zálohu 400,- Kč na číslo účtu 4258325003/0800. Do předmětu uveďte jméno/ jména přihlášených dětí.

 

V případě zrušení táborů z důvodů nařízení vlády ČR (v souvislosti s koronavirem Covid-19) Vám bude vráceno 100% ze zálohy.

S aktuálními informacemi Vás budeme včas kontaktovat.

Přihláška na farní tábor Osová Bítýška.pdf

 

 

 Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2020

Za tým vedoucích Jan Václav Brym, tel: 723 849 271, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na krátkou farní vánoční zastávku, která se koná příští sobotu 25. 12. po druhé mši svaté. Pojďme si v nelehké době udělat chvíli čas na pozastavení se s farností u čaje, kávy nebo svařáku a společně si popřejme požehnané Vánoce. Po dobu zastávky budeme zpívat a hrát koledy. Akce se bude konat před kostelem ihned po druhé mši svaté a bude trvat přibližně po dobu délky deseti koled. Vzorky cukroví jsou ke kávě nebo čaji vítány.