V sobotu 10. února 2018 roztančí kulturní dům tradiční ples naší farnosti. Zahraje na něm kapela Merllin a představí se hosté tentokráte téměř výlučně zdejší.

 Po podmanivé bubenické show TomTom bandu s Rudolfem Drozdem v čele vystoupí medailemi ověnčené tanečnice s pompóny ze Základní školy v Osové Bítýšce. Říkají si Pomněnky a trénuje je Marie Bajerová. Do třetice nás k neobvyklým tanečním kreacím navnadí farní mládež, která pod vedením Marušky Caudrové rozvlní boky na hit Elvise Presleyho Jailhouse Rock.

 Půlnoc vedle obvyklého losování lehce inovované tomboly vyšperkujeme dražbou tří fotografií, zachycujících kostel sv. Jana Křtitele objektivem Otty Hasoně.

 Pro ty, co už se nemohou dočkat příštích hodů a ne a ne nalézt příležitost k tanci České besedy, máme staronovou novinku: po letech bude opět na programu! Nikoliv o půlnoci, nýbrž na samý závěr, až si „kapela bude balit fidlátka“...

 Výtěžek z plesu použijeme na pořízení nového čalounění kostelních lavic.

Vstupenky v hodnotě 180 Kč bude možné od 10. ledna 2018 nově rezervovat i přes portál www.bitessko.com/mistenky. Zamluvená místa je třeba vyzvednout do 7 dnů od rezervace v Turistickém informačním centru, Masarykovo nám. 5, tel. 566 789 313.

 

Vzhůru do tanečního víru!

Za organizátory Michaela Hanzelková