Přípravy na oblíbený farní ples jsou v plném proudu a účastní se jich desítky dobrovolníků. V letošním programu plesu, který se uskuteční 19. února, se budou mísit osvědčené prvky (kapela F-BOX, panáček na uvítanou s otcem Bohumilem, Česká beseda v podání nejen bítešské chasy) s inovacemi. Úvodní předtančení zajistí nově mládež z Křižanova, nebude ale chybět ani vystoupení profesionálních tanečníků.
Tombola bude letos opět velmi bohatá a kromě tradičního skútru, který bude první cenou, se mohou zájemci těšit například na zájezd do Chorvatska na týden pro dvě osoby. Vstupenky, které se prodávají na Infocentru za symbolických 99 Kč, jdou rychle na odbyt. A pokud chcete farnost podpořit, přispějte třeba darem do tomboly. Veškeré dary můžete nosit tradičně do prodejny obuvi paní Hudečkové.
Podpoříte tak nejen dobrou zábavu, ale především opravu bítešského kostela. Veškerý výtěžek z plesu bude totiž věnován právě na novou fasádu, kterou si bítešský chrám sv. Jana Křtitele již opravdu zaslouží.
/LK